Peshkim Me Magnet Me Te Mirat 2020. Magnet Fishing Albania Best finds 2020

1 Просмотры
Издатель
Keto jane zbulimet me te mira qe kam gjet gjate vitit 2020.????????❤

Ne ????????USA jane gati 600 Kanale ne YouTube ????Peshkim Me Magnet (Magnet Fishing). Ne shtete te tjera mbi 3000 ne YouTube. Ne ????????Shqiperi Vetem NJE(Ndoshta edhe ne trojet Shqiptare),❤do doja te kishim me shum kanale ne YouTube nga Shqiperia me kete Hob/Sport kaq Terheqes.❤????

Pergjigje per ata qe me kan shkruar ne inbox;
Per te ushtruar kete hob ose sport duhet leje nga institucionet perkatse.
Ne vende arkiologjike nuk mund te peshkosh me magnet. Kurse ne pron private duhet mar leja e pronarit.

Per djeni;
Sa per Mua ky esht hob I cili un kaloj kohen time te lire,por pa asnje lloj qellimi,pretendimi apo fitimi,edhe krejt natyrshem dhe jo ne menyr professionale e bej kete edhe keshtu I ndaj aventurat e mija me ju ne YouTube.

Faleminderit qe me mbeshtesni duke ber Subscribe edhe like Videove.
Nese nuk ju pelqejn,?lini komentin tuaj arsyen pse????

????Instagram;


????Ne Kamer esht Bledi me iPhone XS Max

????linku I Magnetit 750kg qe un Perdor;
#


✅Mos Harroni te beni 》SUBSCRIBE《????


Shihemi ne Video t'jera, ????☘
#PeshkimMeMagnet #Magnetfishing
Категория
Криптовалюта новости
Комментариев нет.